https://hattrick.sk/wp-content/uploads/2022/05/ako-zije-pat-futbalovych-hviezd.jpg

Pozrite si, ako žije päť futbalových hviezd Paris Saint-Germain na čele s Messim v jednom dome

by spravca

Hviezdnych hráčov slávneho prvoligového futbalového klubu Paris Saint-Germain môžete vidieť nielen na ich domovskom štadióne Parc de Princes v Paríži alebo na ihriskách ich súperov. Aj oni majú svoje každodenné starosti. Ako ich zvládajú? Vlastne ľavou zadnou a ešte si pri tom stihnú efektne precvičiť techniku vedenia lopty medzi prekážkami a pod tlakom. Zvládli by ste to aj vy?

Pozrite si ochutnávku prvých odtajnených videí. Sú z novej spoločnej reklamnej kampane Hisense
s hráčmi jedného z najprestížnejších futbalových klubov na svete Paris Saint-Germain (PSG).

Technologická spoločnosť Hisense je totiž už druhý rok globálnym partnerom tohto profesionálneho futbalového tímu, ktorého dresy obliekajú najväčšie svetové hviezdy na čele s útočníkom Lionelom Messim. A tak budeme počas celého roka svedkami spojenia slávnych futbalistov so svetom vyspelých technológií Hisense a veľkolepých športových zážitkov, a to v online prostredí aj v reálnom živote.

Objaví sa v nej ofenzívny záložník Ángel Di María a obranca Presnel Kimpembe, ktorí si zahrali v reklame už minulý rok. A teraz aj hviezdny útočník prvej veľkosti Leo Messi, stopér a pravé krídlo Marcos Marquinhos a obranca Idrissa Gueye.

Týchto päť hviezd parížskeho klubu sa stretne v jednom dome so svojimi každodennými radosťami a starosťami, aby odohrali svoje zábavné a rýchle príbehy v svižnom futbalovom rytme – a originálne ich zvládli vďaka technológiám a spotrebičom Hisense. Slávnych hráčov uvidia futbaloví fanúšikovia, a nielen oni, aj v iných situáciách ako na zelenej ploche.https://hattrick.sk/wp-content/uploads/2022/05/ako-zije-pat-futbalovych-hviezd.jpg

Do akcie sa zapojí laserový televízor s futuristickou projekčnou technológiou alebo práčka so sušičkou s ultrarýchlym programom, ktorá sa postará o čisté dresy počas futbalovej prestávky. Ľadovo chladené nápoje zaistí veľká luxusná americká chladnička a dobitie energie pokrm, rýchlo a jednoducho pripravený vo vstavanej rúre s Wi-Fi a diaľkovým ovládaním.

Nakoniec sa všetkých päť hviezd stretne v jednej miestnosti pri sledovaní futbalového zápasu pred jednou veľkou obrazovkou, akoby sa všetko odohrávalo na štadióne. Obraz je čistý a verný a vďaka špeciálnemu športovému režimu televízorov Hisense je pohyb dokonale plynulý, a to aj v rýchlych akciách s najprudšími zvratmi a rýchlym striedaním kamier. Športový režim totiž využíva jedinečnú technológiu Hisense s vyššou vnútornou rýchlosťou zobrazovania snímok a vkladaním ďalších medzisnímok (MEMC). Výsledkom je plynulý, ostro ohraničený obraz bez rozmazania alebo blikania, aj keď sa hlavní aktéri pohybujú veľmi rýchlo – napríklad práve pri športových prenosoch a pretekoch, ale aj pri hrách alebo akčných filmových scénach.

Práve technológie umožňujúce plynulý pohyb sú to, na čo spoločnosť Hisense dlhodobo zameriava svoju pozornosť, aby prostredníctvom svojich televízorov strednej a vyššej triedy (A7/U6/U7/U8) sprostredkovala čo najrealistickejší zážitok zo sledovania. Špičkou medzi televízormi sú laserové televízory, ktoré spoločnosť Hisense začala vyvíjať už v roku 2014. Poslednou novinkou je laserová 4K TV Hisense TriChroma s veľkou uhlopriečkou 100 alebo 120 palcov, takže zážitok z hry a akcie vás doslova pohltí. V pokrytí farebného spektra dosahuje absolútne najvyššie hodnoty a
s podporou zvukovej kinotechnológie Dolby Atmos a reproduktorom s výkonom 40 W sa ocitnete priamo medzi hrdinami. Keď budete sledovať prémiové športové kanály, akčné filmy alebo hrať streamované hry, pohyb bude rovnako rýchly a plynulý, ako keby ste boli na štadióne alebo v akcii.

https://sk.hisense.com/

 

 

 

 

You may also like