Poriadna porcia kultovej a oceňovanej zábavy:

Poriadna porcia kultovej a oceňovanej zábavy:

by spravca

Televízory Hisense s balíčkom Hisense HBO na pol roka zadarmo

Inteligentné televízory s dokonalým obrazom, priestorovým zvukom a rýchlou platformou VIDAA vás prenesú ďaleko za súčasnú programovú ponuku v bežnom vysielacom čase. Vďaka inteligentným funkciám môžete kedykoľvek a kdekoľvek získať prístup doslova k akémukoľvek žánru vysielania cez internet. Skvelé je, že k vybraným televízorom Hisense získate originálny balíček Hisense HBO s televíznymi službami Antik TV a filmovými kanálmi HBO vrátane HBO MAX na šesť mesiacov zadarmo. Túto skvelú kombináciu športových prenosov, filmov a seriálov ponúka na celom trhu iba Hisense. Čakajú na vás stovky hodín najväčších filmových trhákov pre deti aj dospelých, kultových seriálov, hudby, dokumentov a športových prenosov v češtine, slovenčine a ďalších jazykoch. Navyše kdekoľvek a v čase, ktorý vám vyhovuje. Darček v hodnote viac ako 128 EUR určite poteší.

Až do polovice januára dostanete k vybraným televízorom Hisense naozaj mimoriadny darček. Získate špeciálny balíček Antik TV s HBO mini a HBO MAX, a to na šesť mesiacov zadarmo. Získate tak prístup k viac ako 200 obľúbeným staniciam a reláciám vrátane tých na filmových kanáloch HBO v HD kvalite a ušetríte 128 EUR. Všetko budete môcť sledovať až na siedmich zariadeniach s prístupom na internet – na dvoch smart televízoroch Hisense a piatich mobilných telefónoch alebo tabletoch. Tento originálny balíček ponúka na celom trhu iba spoločnosť Hisense.

„Originálny HBO balíček Hisense obsahuje najobsiahlejší platený balíček televízie Antik TV a sprístupní aj kultovú a oceňovanú tvorbu filmových kanálov HBO vrátane HBO MAX. Tento exkluzívny balíček získajú naši zákazníci pri kúpe ktoréhokoľvek zo širokej ponuky vybraných televízorov Hisense do 15. januára 2024 na Slovensku a v Českej republike na šesť mesiacov zadarmo. Ide o milý darček, ktorý je spolu s technológiami televízorov Hisense zárukou mimoriadne silných audiovizuálnych zážitkov. Aplikácia Antik TV je už predinštalovaná na televízoroch Hisense s operačným systémom VIDAA U4/U5, VIDAA U6 a najnovšou verziou VIDAA U7,“ hovorí Markéta Haraldsson, brand manažérka Hisense.

Ponuka Antik TV v súčasnosti zahŕňa 188 českých a slovenských staníc, programového sprievodcu na 14 dní, prístup do archívov a v prípade niektorých staníc aj k pôvodnej tvorbe skôr, ako ju ostatní diváci uvidia v bežnom vysielaní.

Tým najväčším lákadlom sú však kanály HBO a najmä prémiový HBO MAX – epická streamovacia platforma, kde nájdete veľa najväčších trhákov, kultové seriály a obľúbené rozprávky z produkcie Warner Bros, HBO, DC a Cartoon Network a mnoho ďalších. To všetko môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek, dokonca aj na miestach bez príjmu bežných českých alebo slovenských programov pomocou antény.

Ak hľadáte malú radu pri výbere vhodného televízora, vyberte si inteligentný televízor so skvelým obrazom a zvukom a rýchlym operačným systémom VIDAA U7. Zážitok bude taký pohlcujúci, že ľahko zabudnete, že ste v obývačke, a stanete sa súčasťou diania. A aby ste pri výbere nešliapli vedľa, je dobré vyberať si televízory s nezávislým odborným ocenením EISA.

Prestížne ocenenie EISA 2023 – 2024 získali hneď dve tohtoročné novinky technologickej spoločnosti Hisense v kategórii Mini-LED televízorov: prémiový Hisense U8KQ s precíznym obrazom s bohatými, realistickými farbami, úchvatnými detailmi, úžasnou hĺbkou a kontrastom. A tiež priestorovým zvukom zo zabudovaného audio systému typu 2.1.2 s podporou Dolby Atmos. Skvelo vybavený je aj ďalší ocenený televízor Hisense U7KQ, ktorý je vstupnou bránou do sveta nových 120 Hz Mini-LED televízorov Hisense; disponuje tiež profesionálnym herným režimom, ako aj športovým režimom. Nie náhodou bol vybraný ako oficiálny televízor nadchádzajúceho futbalového šampionátu EURO 2024, ktorý Hisense sponzoruje.

 

 

sk.hisense.com

Sense For Technology

 

 

 

You may also like