Vianoce so zmyslom pre inteligentné spotrebiče

Vianoce so zmyslom pre inteligentné spotrebiče

by spravca

Vianoce klopú na dvere a vy možno premýšľate, aký darček rodine zaobstarať. Dobre mienené „mäkké darčeky“ zvyčajne nenadchnú technickú dušu a idú bokom. Máme pre vás tipy na inteligentné spotrebiče, ktoré zaručene nesklamú žiadneho technického nadšenca. A vôbec to nemusí byť len mužská časť domácnosti!

Prémiový televízor s precíznym obrazom, kontrastom a priestorovým zvukom

Nechajte sa vtiahnuť do deja, či už sledujete film alebo športovú drámu na veľkej 75-palcovej obrazovke Hisense 75U8KQ s uhlopriečkou viac ako 190 cm, alebo sa nechávate vtiahnuť do deja veľkolepých akčných či strategických hier. Táto prémiová Mini-LED s viac ako tisíckou samostatne ovládaných zón lokálneho stmievania vás uchváti precíznym obrazom so sýtymi, realistickými farbami, úchvatnými detailmi, úžasnou hĺbkou a kontrastom. A tiež priestorovým zvukom zo zabudovaného audio systému typu 2.1.2 s podporou Dolby Atmos. Ak k tomu pridáte najmodernejšie funkcie herného priemyslu na čele s režimom Game Mode PRO 144 Hz, inteligentný operačný systém VIDAA U7, rýchly čipset Hi-View Engine a elegantný dizajn, získate televízor, ktorému je ťažké odolať. Televízor získal medzinárodné ocenenie EISA. Ponúka sa v troch veľkostiach uhlopriečky – 55, 65 a 75 palcov. Najväčší Hisense 75U8KQ sa predáva za 1 990 EUR.

Pre milovníkov športu a rýchlych akcií

Televízor Hisense 65U7KQ je vstupnou bránou do sveta nových 120 Hz televízorov Hisense „Mini-LED ULED“. Kombinuje 4K panel s podsvietením Mini-LED s takmer štyrmi stovkami lokálnych zón stmievania, čo v kombinácii s farebným podaním Quantum Dot zaručuje ostrý obraz so živými odtieňmi a vynikajúcim lokálnym kontrastom. Aj pri rýchlych scénach bude obraz ostrý a plynulý. Priestorovú reprodukciu zvuku vrátane basov zabezpečuje zabudovaný audio systém so subwooferom. Vďaka režimu Game Mode PRO 144 Hz a ďalším technickým riešeniam je televízor ideálny aj na hranie najnovších dynamických hier v rozlíšení 4K. TV podporuje kinotechnológie Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, HDR 10+ Adaptive, má režim FilmMaker Mode a certifikát IMAX Enhanced. Hisense 65U7KQ je skvelou voľbou v strednej triede. Zaujme svojím výkonom, funkciami a štýlom, čo potvrdzuje aj medzinárodné odborné ocenenie EISA. Tento oficiálny televízor nadchádzajúcich ME vo futbale 2024 má aj špeciálny športový režim, ktorý umocňuje audiovizuálny zážitok zo športových podujatí a dodáva vám pocit, že ste priamo v hre. Hisense 65U7KQ je vhodný aj ako druhý televízor do domácnosti, keď si chcete užiť zábavu vo voľnom čase podľa seba. Jeho cena je 1 099 EUR.

Občerstvenie, ktoré nikdy nezatvára

Viacdverová, tzv. multidoor chladnička Hisense RQ760N4AIE s dverami do kríža je vybavená beznámrazovou technológiou Total NoFrost, ktorá udržiava potraviny v skvelej kondícii, a vás zbaví nepríjemného odmrazovania. V hornej časti spotrebiča je chladnička s dvoma extra veľkými zásuvkami na zeleninu a ovocie, menšou zásuvkou na drobné pochúťky a množstvom praktických úložných priestorov vo dverách. Za spodnými dvermi sa skrýva mraznička – napravo nájdete konvertibilný oddiel MyFresh Choice s premenlivou teplotou pre mierne, stredné či hlboké mrazenie, ale aj pre chladenie na +5 ° C podľa aktuálnej potreby. Táto „amerika“ bola vyhlásená oficiálnou chladničkou nadchádzajúceho ME vo futbale 2024. Až budete s priateľmi spoločne sledovať športové prenosy, môžete si k pohodovému fandeniu vychladiť poriadnu zásobu občerstvenia a nápojov. Tichá chladnička s invertorovým kompresorom má navyše vo dverách aj integrovaný dávkovač ľadu a chladnej vody, takže vám nikdy nedôjdu zásoby jedla ani nápoje. Jej cena je 1 899 EUR.

Na upratovanie, aj keď nie ste doma

Inteligentný robotický vysávač Hisense RVCLS144AB „2v1“ s mopovaním využíva 360° laserové oko na skenovanie pôdorysov, mapovanie interiéru domu a plánovanie najefektívnejšej trasy upratovania. Ďalej sa spoľahlivo pohybuje pomocou 30 senzorov, ktoré zabraňujú nárazom alebo pádom zo schodov. Tichý motor s invertorovou technológiou a pôsobivým sacím výkonom 4000 Pa ponúka tri úrovne výkonu na dokonalé upratovanie akéhokoľvek povrchu. Ak je nasadená utierka na mopovanie, môže sa automaticky aktivovať funkcia mopovania – elektronická nádržka na vodu dokáže presne regulovať prietok vody, aby sa zabránilo poškodeniu kobercov alebo drevených podláh. Intenzitu čistenia a dávkovanie vody možno upraviť alebo zvýšiť prostredníctvom aplikácie, ktorá umožňuje aktivovať aj režim vysokotlakového mopovania simulujúci skutočné „drhnutie“. Vďaka praktickej nabíjacej stanici s 2,5-litrovou nádobou na prach môžete upratovať dom až mesiac bez jej vyprázdňovania. Konštrukcia s dvoma ventilátormi oddeľuje prach od prúdu vzduchu a zabezpečuje konštantný sací výkon, ako aj účinné vyprázdňovanie koša robota. Vďaka najnovším Li-Ion batériám dokáže robot upratovať 150 minút bez nabíjania. Vždy po skončení upratovania prejde do dokovacej stanice, kde sa dobije a plne sa pripraví na ďalšiu upratovaciu misiu. Vďaka integrovanej wifi ho možno ovládať aj na diaľku, takže robot môže upratovať, aj keď nie ste doma. Jeho cena je 799 EUR.

Na posedenie nad šálkou kávy

Vžite sa do role baristu, a pripravte si doma s kávovarom Hisense HESCM15DBK voňavé a chuťovo bohaté espresso so zlatistou penou na povrchu. Potrebujete jednu alebo dve šálky kávy? Vyberte si z prednastavených volieb alebo si prispôsobte ideálne množstvo kávy ručne. Funkcia pary vám zase umožní ohriať a napeniť mlieko podľa svojho, aby ste si pripravili kávové špeciality, napríklad cappuccino s bohatou mliečnou penou. Tlak vody je 15 barov, objem nádoby na vodu 1,5 l. Na prípravu nápojov z mletej kávy. Stojí 139 EUR.

 

 

sk.hisense.com

Sense For Technology

You may also like