Stolný futbal ako skvelá zábava pre všetky vekové kategórie

Stolný futbal ako skvelá zábava pre všetky vekové kategórie

by spravca

Ak sa radi zabávate a často sa stretávate s rodinou, priateľmi alebo dokonca s ľuďmi zo susedstva pri hrách, oslavách, oslavách alebo len tak pri rozhovoroch, stolný futbal sa vám pravdepodobne bude hodiť. Bežne ho nájdete v hoteloch, reštauráciách, herniach a inde. Prečo ho nemať k dispozícii aj doma, aby ste si v jeho spoločnosti mohli spríjemniť večer alebo skrátiť dlhé dni, keď prší?

Kvalitný a lacný stolný futbal

Veľký výber stolných futbalov nájdete v zavedenom a rokmi preverenom e-shope Hawaj.sk. Ponúkajú tu tovar nielen pre vašu zábavu, ale aj pre vaše pohodlie doma, na záhrade, s deťmi, s domácimi zvieratami…

Stolný futbal je vám k dispozícii v niekoľkých prevedeniach. Teraz si môžete kúpiť mini stolný futbal pre 2 osoby s rozmermi 51 x 31 x 8 cm. Má 4 chrómové tyče, protišmykové rukoväte, ochranné prvky na konci tyčí, počítadlo skóre a 2 loptičky v balení.

Vo veľkej verzii si môžete kúpiť napríklad stolný futbal Glasgow s rozmermi 121 x 101 x 79 cm buk. Má zvýšené rohy hracej plochy, držiak na poháre, pogumované rukoväte, nastaviteľné nohy. Je to vynikajúci model na príležitostnú zábavu s priateľmi a deťmi. Často sú to práve deti, ktoré v stolnom futbale nájdu veľké zaľúbenie, preto ho môžete čoskoro presunúť do ich detskej izby, kde budú tráviť čas radšej ako doteraz.

Multifunkčný herný stôl

Vedeli ste, že k dispozícii je aj multifunkčný herný stôl Multigame 15 v 1? Hawaj.sk ho ponúka v dvoch verziách, čiernej a bukovej. Má vymeniteľné herné dosky, môžete hrať práve tú hru, na ktorú máte náladu. Rozmery stola sú 125 x 103 x 82 cm. V ponuke nájdete dosky na stolný futbal, stolný tenis, biliard a mnoho ďalších. Stačí si pripraviť skvelé nápoje a pochúťky a doma ušetríte veľa peňazí v porovnaní s reštauráciou alebo barom a zároveň sa skvele zabavíte. Investícia sa vám vráti za niekoľko mesiacov, ak budete tvrdo hrať.

Navštívte web Hawaj.sk, kde nájdete aj pištole Nerf, autodráhy a vláčiky, autíčka, detské kuchynky, drevené hračky, hračky do záhrady, hračky pre najmenších a mnoho ďalších. Ceny sú nízke a kvalita tovaru skvelá. S týmto e-shopom budete určite spokojní, tak ako mnohí pred vami.

You may also like