Vaše nové multimediálne centrum zábavy

Vaše nové multimediálne centrum zábavy

by spravca

Možno už dlhšie uvažujete o vytvorení vlastného kútika v pracovni, kde by ste sledovali športové prenosy, televízne programy alebo hrali hry. V takom prípade bude pre vás ideálny nový rad inteligentných QLED televízorov Hisense A7GQ s obrazovkou s kvantovými bodmi, umelou inteligenciou, Dolby Vision a Dolby Atmos. A keď pridáte soundbar s reproduktormi s priestorovým zvukom, získate dokonalé multimediálne centrum.

Nechajte sa pohltiť skvelými diváckymi zážitkami, ktoré vám prinesú inteligentné televízory Hisense A7GQ. Tieto 4K televízory nabité technológiami na prvý pohľad zaujmú svojím tenkým profilom a elegantným dizajnom, takže sa nepochybne hodia do každého priestoru.

Inovovaná QLED obrazovka s kvantovými bodmi dokáže verne reprodukovať viac ako miliardu odtieňov farieb. Červená, zelená a modrá farba sa na tomto televízore so širokým farebným gamutom zobrazujú oveľa intenzívnejšie a presnejšie, než je obvyklé pri bežných televízoroch.

Najväčší model Hisense 75A7GQ s uhlopriečkou približne 190 cm ponúka skutočne veľkorysé „plátno“ na prehrávanie vlastného alebo zdieľaného obsahu alebo na hranie hier v ultra HD kvalite. Vďaka upscalingu, t. j. optimalizácii vysielaného obrazu na rozlíšenie 4K, si môžete vychutnať aj bežné televízne vysielanie vo vysokej kvalite.

Televízor je vybavený funkciou s umelou inteligenciou AI Picture Optimization, ktorá v reálnom čase automaticky rozpozná a optimalizuje nastavenia dynamiky obrazu na základe práve sledovaného obsahu. Môžete si tak pozrieť akýkoľvek akčný film, športový zápas alebo napríklad dokument o architektúre v najvyššej možnej kvalite.

Vďaka podpore všetkých HDR štandardov vrátane Dolby Vision vás čaká predstavenie s dokonale sýtymi  a bohatými farbami, ostrými krivkami a precízne vykreslenými detailmi, a to nielen v scénach osvetlených slnkom, ale aj v tmavších častiach obrazu. Farby budú až 40-krát jasnejšie a čierna až 10-krát tmavšia.

Zvukový zážitok zabezpečuje technológia Dolby Atmos známa z kina. Ak k tomu pridáte soundbar Hisense HS312 so siedmimi reproduktormi, budete sa cítiť ako hrdina filmu. Zvuk bude naozaj hlasný  s rezonujúcimi basmi, bez skreslenia alebo orezania.

Máte radi športové prenosy alebo akčné filmy a hry? V tom prípade oceníte plynulý a ostro ohraničený obraz bez rozmazania alebo blikania. Technológia MEMC zabezpečuje plynulý pohyb aj pri rýchlych zmenách scény alebo rýchlych pohyboch kamery, a to vkladaním medzisnímok.

Vaše nové multimediálne centrum zábavy

Hisense HSN A7GQ

Vďaka inteligentným funkciám televízoru a najnovšej verzii operačného systému VIDAA U5.0 s herným režimom sa môžete rýchlo, jednoducho a intuitívne pripojiť ku všetkému, čo máte radi. TV má k dispozícii herný režim s variabilnou frekvenciou (VRR) a rozhraním HDMI 2.1. Toto rozhranie novej generácie s podporou štandardu eARC – teda vylepšeným kanálom na spätnú komunikáciu – umožňuje prenášať kvalitný zvuk v oveľa širšom zvukovom pásme. Herný režim navyše prináša funkciu automatického režimu nízkej latencie (ALLM) na plynulé sledovanie interakcií a už spomínanú funkciu nepretržitého VRR rozhrania, ktorá minimalizuje oneskorenie vstupu, chvenie obrazovky a trhanie. Po pripojení herného zariadenia sa televízor automaticky prepne do herného režimu. Možno ho ovládať aj hlasom.

Novinka má tiež zabudované obojsmerné rozhranie Bluetooth a rýchlu dvojpásmovú Wi-Fi na bezdrôtové pripojenie. Získala aj certifikáciu TÜV Rheinland za nízke emisie modrého svetla a ochranu súkromia. Televízory Hisense radu A7GQ sú v predaji aj vo veľkostiach obrazovky 75, 65, 55 a 50 palcov za cenu od 699 EUR. Menšia 43″ verzia bude uvedená na trh neskôr.

Spomínaný soundbar Hisense HS312 so siedmimi reproduktormi podporuje pokročilú audio technológiu Dolby Atmos. Zaručene vás ohromí zvukom a priestorovým audiozážitkom ako v kine. Zvuk prichádza nielen spredu a virtualizovaných zadných a bočných reproduktorov, ale dokonca aj zhora, takže sa ocitnete priamo uprostred filmu alebo športovej akcie a úplne vás to pohltí. Hlbší zvukový profil a silné basy zabezpečuje bezdrôtový 8-palcový subwoofer s membránou, ktorá uvádza do pohybu dostatočne veľkú masu vzduchu, aby dodala zvuku potrebnú hĺbku. Celkovo tak získate pôsobivý výkon 300 W, ktorý vás určite zdvihne zo sedadla pri sledovaní prenosu z koncertu alebo keď sa nečakane odohrá filmová dráma. Zariadenie je však skvelé aj na počúvanie hudby alebo správ, a to aj v tichom režime. Predáva sa za 319 EUR.

sk.hisense.com

 

You may also like